Vlaamse Astrofotografiedag 27 januari 2018 in Hove

Onze Vlaamse astrofotografievrienden van Vereniging Voor Sterrenkunde (VVS) houden hun ‘Astrofotografiedag’ op zaterdag 27 januari 2018.

Hoofdspreker is Lorenzo Comolli die bekend staat om zijn timelapse-fotografie. De organisatie is weer mede in handen van werkgroepvoorzitter Bram Goossens. Net als in 2017, is de plaats van handeling: Sterrenwacht Urania, te Hove (bij Antwerpen). Leden van VVS en Urania hebben gratis entree, niet-leden betalen 10 euro entree. Voor inschrijving en programma:

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s