Programma najaarsbijeenkomst za. 20 oktober 2018 te Oss

Het programma voor onze najaarsbijeenkomst op zaterdag 20 oktober 2018 is bekend! Deze verenigingsbijeenkomst wordt weer gehouden in ’t Oude Theater in Oss, op de hoek Spoorlaan 58 en Bram v.d. Berghstraat. Het ligt op enkele minuten loopafstand van het NS-station, dus prima OV-bereikbaar.

De toegang is gratis voor leden van verening ‘Werkgroep Astrofotografie’. Voor niet-leden wordt de mogelijkheid geboden de halfjaarlijkse bijeenkomsten tegen betaling bij te wonen. Voor hen bedragen de entreekosten 12,50 euro; dit is incl. de laatste editie van het 72 pagina’s tellende ASTROBulletin (t.w.v. 7,50 euro). Niet-leden dienen zich vooraf aan te melden bij Maurice Toet: mftoet@gmail.com. De betaling dient bij binnenkomst contant (bij voorkeur gepast) te worden voldaan. De mogelijkheid om de bijeenkomsten voor niet-leden toegankelijk te maken is bedoeld om vrijblijvend kennis te maken met de vereniging. Uiteraard stelt de vereniging een lidmaatschap zeer op prijs.

Het programma
09.30 uur Deuren van ‘t Oude Theater gaan open.
11.00 uur Opening door voorzitter Frans Lalleman
11.15 uur Christian van den Berge: Waar het Zodiakaal Licht stoorlicht is
12.00 uur Patrick ‘Paddy’ Gilliland (lezing 1): My personal lifecycle in astrophotography
13.00 uur Grote (lunch)PAUZE! met ledencontacten, adverteerdersstands, 2e-hands astromarkt
14.15 uur Uitreiking ‘PrestatiePrijs 2018’ aan: ?????????
14.30 uur Johan van Dorp: Komeet 46P/Wirtanen en de ledenoproep voor de gezamenlijke fotoinzameling
15.00 uur Patrick ‘Paddy’ Gilliland (lezing 2): Workflow, image processing, remote at ITU, etc.
16.00 uur Korte (tussen)PAUZE!
16.30 uur Meegebrachte opnamen (max. 10 minuten p.p.).
Eventueel van tevoren te mailen naar Peter van Vliet: pjmvanvliet@zonnet.nl. NB: alle presentaties en meegebrachte opnamen worden gekopieerd naar onze verenigingslaptop om tijdverlies te voorkomen.
17.30 uur Dagsluiting. Daarna (naar keuze) gezamenlijk eten in restaurant ‘D’n Toei’, direct vanuit de zaal de linker (nooduit)gang (11,2 seconden hinkstappen.

Parkeren: De parkeergarage van ‘Thermen Lucaya’ is GESLOTEN! Parkeergarage ‘Bergoss’ aan de Oostwal heeft een grote (betaalde) parkeergarage (ca. 8 min. loopafstand). Iets dichterbij ligt betaald parkeerstation ’P+R Gasstraat’. De Gasstraat ligt aan de overzijde van het NS-station en is (via de spooroversteek) op ca. 4 min.  loopafstand.

Voor de ASTROBulletin-programmapagina, klik op onderstaande link (pdf):
ProgrammaNajaarsbijeenkomst20oktober2018Oss

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s