Aanpassing in programma najaarsbijeenkomst za. 20 oktober 2018 in Oss!

Helaas is onze buitenlandse gastspreker, Patrick ‘Paddy’ Gilliland uit Engeland vanwege ziekte verhinderd naar Nederland te komen! Erg jammer; een geval van overmacht. De 2 uur aan spreektijd wordt echter prima opgevuld met interessante lezingen door Marco Verstraaten (het fotograferen van poollicht), Jan Koet (astro-allerlei) en Petra van der Meijs (het fotograferen van variabelen). Als iemand zelf ook een idee voor een lezing heeft (desnoods 15 minuten), laat het ons weten! Natuurlijk is Patrick voor onze voorjaarsbijeenkomst op za. 11 mei 2019 uitgenodigd om zijn twee lezingen alsnog te komen geven. Tot ziens op a.s. zaterdag in Oss!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s