Belangrijk: betaal de contributie vóór 1 maart!

Om extra ledenadministratie te voorkomen, dient de 25 euro lidmaatschapsbetaling VÓÓR 1 MAART bij onze penningmeester binnen te zijn! Het komt namelijk voor dat een betaling pas ver na deze datum bij ons binnen komt en dat geeft ons onduidelijkheid en administratieve rompslomp. Bovendien moeten we dan ASTROBulletins apart gaan nasturen naar (te) laat betalende leden, die dan vaak al van de ledenlijst zijn afgehaald. Bij betaling NÁ 1 MAART, wordt het MAARTnummer van ASTROBulletin niet meer naar die betreffende persoon verstuurd, tenzij daar extra portokosten voor worden betaald.
Dus: betaal op tijd en voorkom dat je van de ledenlijst wordt afgehaald en je dus het oktobernummer moet missen.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s