Aankondiging: live webinar-uitzending ‘DEEPSKY’ op zaterdag 24 april 2021!

Als alternatief voor onze voorjaarsbijeenkomst (afgelast vanwege Coronamaatregelen), is er op zaterdag 24 april 2021 vanaf 20.00 uur een online webinar-uitzending georganiseerd. Thema: ‘DEEPSKY’. Deze webinar is openbaar, dus ook voor niet-verenigingsleden te volgen. Het is mogelijk om tijdens de livestream-uitzending vragen te stellen d.m.v. de chat-functie.

De benodigde YouTube-link voor deze webinar wordt enkele dagen voor de uitzending op deze website en op onze Facebook-pagina bekend gemaakt. Houdt de berichten hierover dus in de gaten. Tot ‘ziens’ op zaterdag 24 april a.s.!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s