Lidmaatschapsbetaling voor 2021

Beste leden,

Naar aanleiding van de ‘Belangrijke betalingsmededeling’ op het losse A5je dat bij ASTROBulletin 64 zit, kreeg onze penningmeester opeens enkele 25 euro lidmaatschapsbetalingen van leden DIE DAT VOOR 2021 AL BETAALD HADDEN!

Voor de duidelijkheid: als je al voor 2021 betaald hebt, dan hoef je niet NOG EENS 25 euro te betalen. Het feit dat je ASTROBulletin 64 (de maart 2021 uitgave) hebt ontvangen, geeft aan dat je voor 2021 al betaald hebt.

Voor die leden die nu 25 euro EXTRA (25 euro te veel dus), betaald hebben: de vereniging beschouwt dit als een lidmaatschapsbetaling voor 2022. Die specifieke leden hoeven eind van dit jaar het 25 euro lidmaatschapsgeld voor 2022 dus NIET meer te betalen.

– Het bestuur

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s