Mis geen website-bericht: meld je aan voor de email nieuwsbrief!

Op onze website worden soms verenigingsberichten geplaatst. Dit kan bijvoorbeeld een belangrijke mededeling zijn over ons betalingsbeleid, een bijeenkomstaankondiging of -programma enz.

Als je geen bericht wilt missen, klik dan rechtsonder op de website op het witte icoontje met ‘Volg’ (zie plaatje met rode pijl). Er verschijnt dan een venstertje waarin je je emailadres kunt invoeren (zie rode ovaal). Klik vervolgens op ‘Meld mij aan’ en je ontvangt dan automatisch een email als er op de website een nieuw bericht is geplaatst. Zo blijf je altijd op de hoogte van mededelingen en nieuwtjes binnen onze vereniging!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s