Webinar ‘Deepsky-astrofotografie’ van za. 24 april 2021

Onze 2e webinar heeft als thema: ‘Deepky-astrofotografie’. Het betrof weer een openbare livestream-uitzending van 20.00 tot 22.00 uur. Ook was er weer de mogelijkheid om LIVE vragen te stellen d.m.v. de chat-functie.

De webinar heeft twee hoofdsprekers. Johan Bakker (Zoetermeer) geeft uitleg hoe je het beste vanuit lichtvervuilde gebieden (en die zijn er helaas veel in Nederland!) met o.a. de juiste filtertechnieken toch mooie resultaten kunt behalen. De andere hoofdspreker, André van der Hoeven (Hendik-Ido-Ambacht), neemt je mee met een boeiende presentatie over astrofotografie met een ‘wetenschappelijk’ sausje: de levensloop van sterren, ofwel sterevolutie!

Ook zijn er twee kortere presentaties: poolafstelling door Petra van der Meijs (Amersfoort) en de uitreiking van de ‘J. der Kinderen AanmoedigingsPrijs 2021’. Dit jaar is de gelukkig winnaar: Wim Klein Breteler (Texel). Hij neemt ons mee naar o.a. verlichtingsloze (!) natuurcampings in Spanje en Frankrijk.
Voor geïnteresseerden zijn hier 2 links naar de websites: http://www.campingvuedulac.com en http://www.campinglaforet.nl
Beide campings zijn gelegen in het donkere Nièvre, in de streek Bourgogne in Frankrijk.

De uitzending blijft op ons YouTube-kanaal geparkeerd staan en is dus te allen tijden terug te kijken:

Onze 1e webinar van za. 3 oktober 2020 (thema: ‘planeetfotografie’) is ook terug te kijken via ons YouTube-kanaal:

Met vriendelijke groeten,
– Het bestuur

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s