Webinar op za. 9 oktober 2021 met diverse onderwerpen

Onze 3e webinar op zaterdag 9 oktober 2021 wordt weer via ons eigen YouTube-kanaal LIVE uitgezonden. Deze uitzending is openbaar en dus ook door niet-verenigingsleden te volgen. Het is ook weer mogelijk om tijdens de livestream-uitzending vragen aan de sprekers te stellen d.m.v. de chat-functie. Een bestuurslid achter de schermen speelt de vragen door aan de spreker.

Er zijn 9 oktober voordrachten van 2 sprekers met 3 verschillende onderwerpen: Venusfotografie, time-lapsefotografie en astrospectografie. Kijken, dus!

De specifieke YouTube-link:
https://www.youtube.com/watch?v=YiMFK3vqRn8

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s