Privacy-verklaring van de vereniging

Algemene gegevens
De Vereniging Werkgroep Astrofotografie is verantwoordelijk voor de verwerking van persoonsgegevens zoals weergegeven in deze privacy-verklaring.

De contactgegevens van de Vereniging Werkgroep Astrofotografie zijn:
http://www.vereniging-astrofotografie.nl
Zachtgroen 17
2718 GM Zoetermeer
Telefoon 06 – 54 98 55 07

Johan Bakker is als secretaris van de vereniging de contactpersoon voor privacy gerelateerde zaken. Voor vragen over de verwerking van uw persoonsgegevens is hij te bereiken via verenigingastrofotografie@gmail.com.

Persoonsgegevens die wij verwerken
Vereniging Werkgroep Astrofotografie verwerkt uw persoonsgegevens doordat u lid van de vereniging bent geworden of omdat u deze zelf aan ons op onze website heeft verstrekt.

Hieronder vindt u een overzicht van de persoonsgegevens die wij verwerken:

  • Voor- en achternaam (leden)
  • Adresgegevens (leden)
  • Telefoonnummer (leden)
  • E-mailadres (leden en niet-leden)
  • Betaalgegevens (leden)

Met welk doel wij persoonsgegevens verwerken
De Vereniging Werkgroep Astrofotografie verwerkt uw gegevens voor de volgende doelen:

  • Het afhandelen van uw betaling
  • Verzenden van onze nieuwsbrief
  • U te kunnen bellen of e-mailen indien voor vereniging gerelateerde zaken

Hoe lang we persoonsgegevens bewaren
De Vereniging Werkgroep Astrofotografie bewaart uw persoonsgegevens niet langer dan strikt nodig is om de doelen te realiseren waarvoor uw gegevens worden verzameld. Wij hanteren een bewaartermijn van 7 jaar voor de betaalgegevens die wij voor de fiscus moeten bewaren.

Delen van persoonsgegevens met derden
De Vereniging Werkgroep Astrofotografie verkoopt uw gegevens niet aan derden en verstrekt deze uitsluitend aan derden indien dit nodig is voor het versturen van nieuwsbrieven aan u of om te voldoen aan een wettelijke verplichting. Met bedrijven die in onze opdracht uw gegevens verwerken, sluiten wij een bewerkersovereenkomst om te zorgen voor eenzelfde niveau van beveiliging en vertrouwelijkheid van uw gegevens. De Vereniging Werkgroep Astrofotografie blijft verantwoordelijk voor deze verwerkingen.

Cookies, of vergelijkbare technieken, die wij gebruiken
De website van de Vereniging Werkgroep Astrofotografie gebruikt alleen technische en functionele cookies en analytische cookies die geen inbreuk maken op uw privacy.

Een cookie is een klein tekstbestand dat bij het eerste bezoek aan deze website wordt opgeslagen op uw computer, tablet of smartphone. De cookies die wij gebruiken zijn noodzakelijk voor de technische werking van de website en uw gebruiksgemak. Ze zorgen ervoor dat de website naar behoren werkt en we deze kunnen optimaliseren.

U kunt zich afmelden voor cookies door uw internetbrowser zo in te stellen dat deze geen cookies meer opslaat. Daarnaast kunt u ook alle informatie die eerder is opgeslagen via de instellingen van uw browser verwijderen.

Gegevens inzien, aanpassen of verwijderen
U heeft het recht om uw persoonsgegevens in te zien, te corrigeren of te verwijderen. Daarnaast heeft u het recht om een eventueel verleende toestemming voor de gegevensverwerking in te trekken of bezwaar te maken tegen de verwerking van uw persoonsgegevens door Vereniging Werkgroep Astrofotografie en heeft u het recht op gegevensoverdraagbaarheid.

Dat betekent dat u bij ons een verzoek kunt indienen om de persoonsgegevens die wij van u beschikken in een computerbestand naar u of een ander, door u genoemde organisatie, te sturen.

U kunt een verzoek tot inzage, correctie, verwijdering, gegevensoverdraging van uw persoonsgegevens of verzoek tot intrekking van uw toestemming of bezwaar op de verwerking van uw persoonsgegevens sturen naar verenigingastrofotografie@gmail.com. We reageren zo snel mogelijk op uw verzoek, maar altijd binnen vier weken.

Hoe wij persoonsgegevens beveiligen
De Vereniging Werkgroep Astrofotografie neemt de bescherming van uw gegevens serieus en neemt passende maatregelen om misbruik, verlies, onbevoegde toegang, ongewenste openbaarmaking en ongeoorloofde wijziging tegen te gaan. Als u de indruk heeft dat uw gegevens niet goed beveiligd zijn of er aanwijzingen zijn van misbruik, neem dan contact met ons op via verenigingastrofotografie@gmail.com.

Vragen
Wanneer u nog vragen heeft over de verwerking van persoonsgegevens door de Vereniging Werkgroep Astrofotografie kunt u deze sturen naar verenigingastrofotografie@gmail.com.
U krijgt dan zo spoedig mogelijk antwoord.

– Het bestuur

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s